هیئت کوهنوردی شهرستان گچساران

اطلاع رسانی برنامه های کوهنوردی هیئت و گروههای کوهنوردی گچساران

سال ۱۳۹۰ با همراهی دوستانی که با ما همنورد بودند،‌ سپری شد. برنامه های مختلفی در طی سال ۱۳۹۰ اجرا شد که بدون همراهی و همفکری همنوردان امکان انجام آن نبود. هیئت کوهنوردی شهرستان گچساران در اینجا لازم می داند از تمامی دوستان و عزیزان، نهادها و ارگانها و سازمانهائی که ما را در سال ۱۳۹۰ در اجرای برنامه هایمان یاری نمودند تشکر خالصانه نماید. از خداوند متعال می خواهیم تمامی همنوردان و هم میهنان در سراسر کشور زیر سایه حضرت دوست سال ۱۳۹۱ را با شادی آغاز کنند.

دلهایتان گرم از محبت دوست

سال نو مبارک

با آرزوی سالی پر از تلاش، شادی و موفقیت

هیات کوهنوردی شهرستان گچساران

+ نوشته شده در  یکشنبه 1390/12/28ساعت 11:1  توسط هیئت مرکزی   | 

پس از چندین بار عقب افتادن دوره برف و یخ بخاطر هوای بد و برخی هماهنگی ها، بالاخره دوره های برف و یخ این هفته در پیست اسکی پولاد کف تشکیل شد. مدرسان این دوره آقایان فرهود فرهادی و حيدر عباسی و مربیان آقایان کرمی و محمد صادق حمیدی بودند. اسکان کارآموزان و مربیان در مهمانسرا و هتل پیست اسکی پولاد کف بود و در طول دوره شرکت کنندگان آموزش راه رفتن در برف، ترمز در سقوط، کارگاه برفی، گره ها، بهمن شناسی و ... را برابر طرح درس جدید فدراسیون آموزش دیدند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/12/23ساعت 12:27  توسط هیئت مرکزی   | 

به همت مسئولین هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان اولین دوره صعودهای ورزشی بانوان استان در یاسوج برگزار شد. در این دوره که با شرکت چهارده نفر از شهرستانهای استان برگزار شد، هفت نفر از بانوان شهرستان گچساران شرکت نمودند. شرکت کنندگان این دوره بترتیب حروف الفبا عبارتند از سیما بخشی زاده، صدیقه جلالی دیل، معصومه رمضانی، ماه منظر رودشتی، ندا رودشتی، سمیه کوهی و سحر نیکنام وندائی. مدرس دوره سرکار خانم پریسا نوبری و مربی دوره سرکار خانم سونیا شهسواری بودند. هیئت کوهنوردی شهرستان گچساران از زحمات بی شائبه آقایان مهدی پورابراهیم و نیر علی قیصرپور در هماهنگی این دوره قدردانی می نماید.  

به امید برگزاری دوره های آتی

هیات کوهنوردی شهرستان گچساران

+ نوشته شده در  شنبه 1390/12/20ساعت 19:55  توسط هیئت مرکزی   |